Nasipse Olur 2 Ne Vakit Çekilecek?

Nasipse Olur 2 Ne Vakit Çekilecek?

Duygusal güldürü açığını tatlı senaristliği, kuvvetli ve dikkat çekici oyuncu ekibiyle gideren Nasipse Olur filmi, beyazperde sezonunun açıldığı şu günlerde devam filmiyle gündemde. Senarist Başar Sulh ve Yapımcı Vahdet Erdoğan, ilk filmle beraber gelen memnun edici ilgiden dolayı devam filmi müjdesi vermişti. Şimdilerde izleyiciler ve bilhassa filmin oyuncu fanları Nasipse Olur 2 ne vakit çekilecek, başrol çiftini yeni filmimizde neler bekleyecek merak ediyor. Yapımcı Vahdet Erdoğan, ikinci film müjdesini verdi sadece ne vakit, iyi mi çekileceğine dair detay vermedi. Yapımcı, pandemi sürecinin film çekimlerini negatif yönde etkilediğini belirtti, en yakın tarifte devam filmi için çalışmalara başlanacağını duyurdu.

Boyabat Halkı Devam Filmini Bekliyor

Sinop ilinin samimi ilçesi Boyabat, tarihinin en yoğun sürecini Nasipse Olur filmi süresince yaşamış olabilir. İlçe halkı film çekimlerinde birbirinden mühim oyuncuların gezindiği Boyabat’ta mutlu anlamış olur yaşadı. Filmin arka planında samimi, naturel bir atmosfer oluşturan Boyabat, ikinci filmimizde de olacak mı merak ediliyor. İlçe halkı da filmin naturel atmosferini seven izleyici de mevzuya ilgi gösteriyor. Boyabatlı Yapımcı Vahdet Erdoğan, ikinci filmle ilgili hemen hemen hiçbir şeyin kesinleşmediğini sadece filmin gene ilçede geçeceğini belirtiyor. Boyabat’ın naturel ve zamanı güzelliklerini ulusal seyirciyle buluşturmaya hazırlanan yapımcı, ilk filmdeki doğallığı korumak istedikleri için hikayenin gene ilçede geçeceğinin müjdeledi. 

Vahdet Erdoğan Kimdir?

Vahdet Erdoğan, İş İnsanı ve Beyazperde Yapımcısı. Nasipse Olur adlı beyazperde filminin yapımcılığının yanı sıra, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı da yürütmektedir.

1979 senesinde Sinop’un Boyabat ilçesinde hayata merhaba dedi. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı.

Üniversite eğitiminden sonrasında kurumsal ve stratejik yönetim, toplumsal mesuliyet, reklamcılık, organizasyon ve siyasal yazışma alanlarında eğitimler aldı. Siyasal partiler, sivil cemiyet kuruluşları, toplumsal mesuliyet projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yapmış oldu. Gezi etmek, toplumsal mesuliyet projelerinde vazife almak, film seyretmek hobileri ve uğraşıları içinde yer almıştır.

Reklam, tasarım, basımevi ve organizasyon alanlarında etkinlik gösteren değişik kuruluşlarda çalıştıktan sonrasında 2003 senesinde Greenart Group’u kurdu. Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde etkinlik gösteren şirket ve markalar yer almıştır.

Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk beyazperde filmi Nasipse Olur’u 2020 senesinde seyirciyle buluşturdu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.